Zespół

dr n. med. Marzena Onoszko
Jestem absolwentką Akademi Medycznej w Białymstoku (obecnie Białostocki Uniwersytet Medyczny). W Trójmieście pracuję od 1997 roku. Zawsze pasjonowała mnie stomatologia a zwłaszcza ortodoncja.
Specjalizację w dziedzinie ortodoncji odbyłam w latach 2001-2006. W 2006 roku po zdanym egzaminie w CEM w Łodzi uzyskałam tytuł Specjalisty Ortodonty. W latach 2006- 2015 pracowałam na stanowisku asystenta w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym gdzie w roku 2012 otworzyłam przewód doktorski, a w lutym 2013 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł Doktora Nauk Medycznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Uczestniczę w konferencjach i kursach pogłębiając wiedzę i podnosząc swoje kwalifikacje.
W swojej pracy i praktyce kieruję się doświadczeniem, zdobytą wiedzą wykorzystując ją dla dobra pacjentów.

lek. stomatolog (Lekarz współpracujący) Kamila

dr Kamila jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Gdańskiej Akademii Medycznej.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem endodontycznym, stomatologią estetyczną oraz protetyką.

Iwona

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Iwona – jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną z kilkuletnim doświadczeniem. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki i higieny. Asystuje podczas zabiegów ortodontycznych i stomatologicznych.

Edyta

Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna

Edyta – jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe – jest uczestniczką studium higienistek Stomatologicznych. W gabinecie zajmuje się instruktarzem w zakresie profilaktyki i higieny. Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych i ortodontycznych.

Krzysztof

Dyplomowany Technik Dentystyczny

Krzysztof – jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaj Kopernika w Toruniu. Od początku związany jest ze stomatologią, specjalizuje się w pracach ortodontycznych. Krzysztof od lat współpracuje z moim gabinetem wykonując skomplikowane prace techniczne na najwyższym poziomie.

Telefon

+48 603 215 125

Adres

Gdynia
Wzgórze Św. Maksymiliana
ul. Harcerska 1-7 lok. 1

}

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 14:00 - 19:00
Wtorek - 14:00 - 19:00
Środa - 14:00 - 19:00

 

}

Godziny otwarcia

Czwartek - 8:00 - 14:00
Piątek - 8:00 - 14:00

Akceptujemy płatność bezgotówkową

Szanowni Państwo

Podane na stronie godziny otwarcia gabinetu nie są godzinami pracy lekarza.

Proszę o uwzględnienie tego podczas rejestracji.